רשת מלונות חדשה בת"א

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אלף חדרי מלון חדשים צפויים להיפתח בתל אביב. קבוצת ישראל קנדה ומנכ"ל רשת פתאל בעבר יקימו יחד רשת חדשה של בתי מלון שתפנה לאנשי עסקים וגם למשפחות

קבוצת ישראל קנדה הודיעה היום (ב') על הקמת זרוע מלונאית. בכוונתה להקים רשת מלונות לייף סטייל חדשה תחת המותג "פליי הוטלס" (PLAY HOTELS) אשר תדגיש את האסטרטגיה של הקבוצה – Better and Different.

המלון הראשון אשר נבנה כבר בימים אלו ממוקם בפרויקט "מידטאון תל אביב". במלון יהיו 120 חדרים בגדלים שונים: החל מ-16 מ"ר עם תקרות גבוהות בגובה עבור אנשי עסקים ועד סוויטות עם מרפסות לתל אביב ודופלקסים, כשכל חדר בעיצוב שונה ופונה לקהל אחר. קהל היעד הוא אנשי עסקים ותיירים, לצד משפחות. המלון צפוי להיפתח ברבעון האחרון של שנת 2019.

PLAY HOTELS תוקם בשותפות ובניהולו של מר ראובן אלקס שיחזיק 20% ממניות החברה. אלקס שימש במשך כחמש שנים כמנכ"ל רשת פתאל בישראל ומנכ"ל רשת מלונות בראון. בשנה האחרונה הקים אלקס חברת ניהול עצמאית אשר ניהלה כ-500 חדרים, בית ספר לתיירות ומרכזי ספורט ופנאי, פעילות זאת תנוהל על ידי החברה המשותפת.

החברה החדשה מתעתדת להקים את רשת מלונות PLAY HOTELS עם כאלף חדרי מלון סך הכל, בנכסי ישראל קנדה במרכז תל אביב וכן תבחן אפשרויות במיקומים נוספים.

בשנים הקרובות בכוונת הרשת להקים מלונות בפרוייקטים של החברה במגדלי דה וינצ'י ברחוב קפלן בתל אביב, במחתם שנרכש מבנק לאומי ברחוב הרצל פינת יהודה הלוי בסמוך לרוטשילד, וברחוב הרכבת שרק לאחרונה ישראל קנדה דיווחה כי רכשה קרקע להקמת מתחם אורבני למגורים, מסחר ומלון.

בנוסף, ישראל קנדה נמצאת במגעים להקמת מתחם מלונאות ברחוב אילת תחת מותג היוקרתי "ארבע עונות".

ראובן אלקס מסר היום כי: "החיבור עם פעילות ישראל קנדה והמיקומים המעולים שלה בתל אביב מאפשרת כניסה משמעותית עם המותג PLAY HOTELS המהווה עבורנו רגע מכונן להביא חוויה מלונאית חדשה ומרעננת".

ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר, הינה חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה ונכללת במדד ת"א 125, מתמחה בהשבחת קרקעות, נכסים מניבים וייזום פרויקטים בלב אזורי הביקוש.

בשנים האחרונות, ביצעה החברה רכישת קרקעות להשבחה דוגמת מתחם פי גלילות, מתחם אלקו ברמת השרון, פרויקט הכנרית – דה וינצ׳י (שבנייתו החלה) ומתחם לפיד ברחוב אילת בתל אביב.

בנוסף, השלימה לאחרונה את הקמת פרויקט מידטאון תל אביב ברחוב מנחם בגין, בהיקף של כ-2.5 מיליארד שקל, ושכולל את הקמת המטה של פירמת רואי החשבון ארנסט את יאנג. בימים אלה מקימה קנדה ישראל את מטה המשרדים החדש של מייקרוסופט בהרצליה בהיקף של 45,000 מ"ר.

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדין
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »